| anonim_4396 a întrebat:

Aveti vreun coleg la scoala, baiat, care isi prinde parul in coada?

9 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Eu in clasa nu am, dar in alte clase din liceu sunt

de ce intrebi?

| tocoal a răspuns:

Dalaughingsi eu mi-l prind. De ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din păcate nu. E interzis ca băieţii să aibă părul lung chatterbox (asta în şcoala noastră, nu că ar fi băieţi care să îşi lase podoabă capilară)

| XatomisX a răspuns:

Da si eu mi-l prindwinking

| 5a a răspuns (pentru XatomisX):

Am o intrebare, cat timp ti-a crescut ca sa-l prinzi in coada? te intreb deoarece mi-l las si eu sa creasca dar nu am idee cat cat timp imi ia, aproximativ 1 an? Vreau sa spun ca am parul foarte des si barba la fel, daca nu ma rad din 2 in 2 saptamani e jale! Parul la fel creste foarte repede, sunt totusi curios.

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Am chiar mai mulți laughing

| LittleGirl00564 a răspuns:

Da si fete si baieti de ce intrebi?