| andy_3286 a întrebat:

Azi a murit actorul jean constantin, ce parere aveti despre mare actor al nostru? dumnezeu sa-l odihneasca in pacesad

3 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pacat de elsad a murit si singur nuy`i era nimeni alaturi. dumnezeu sa-l odihneasca in pace

leonardk
| leonardk a răspuns:

Am mai pierdut inca un "motiv" de a zambi. Am pierdut un OM a carui viata a fost daruita noua spre a ne bucura clipele grele ale existentei noastre(ma refer la cei care au beneficiat de gloria lui). Am pierdut un OM care nu va fi niciodata egalat si a ramas un gol care nu va fi niciodata umplut. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

| aumih16 a răspuns:

Si astazi numai non-valori! vezi codin maticiuc! Vlad logigan! mihai bobonete etc!