| SweatGirl a întrebat:

Azi am intrat in scoala ca sa vad unde o sa am clasa si m-a prins femeia de servici si m-a certat. Poate afla directoarea sau oricine altcineva?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Nu cred ca femeia de seviciu o sa te mai tina minte nu iti face grijiwinking. si daca tear spune ce ai fost doar sa vezi unde tie clasa pentru ca esti eleva a acelei sc mare lucrustraight face.

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Depinde dacă te pâreşte femeia de servici.

| danusikd a răspuns:

De la femeie de serviciiii.noooooo.nu glumilaughing

| SweatGirl explică:

Pai e foarte rea si in plus nu stie cum ma cheama sau in ce clasa sunt.