| kkkk a întrebat:

Azi este ziua mea...cine imi zice la multi anii?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Eu iti doresc iubire, O viata minunata si multa fericire. Sa nu plangi niciodata, Sa nu stii de necaz. Sa nu cunosti durerea si nici amaraciunea, Sa ii respecti pe toti, Sa te respecte lumea. Familia sa-ti fie frumoasa si unita. Sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita. Sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, Iar eu iti urez un sincer: LA MULTI ANI!

6 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- La mulţi ani, şi să primeşti tot ce îţi doreşti.

| Neimportant a răspuns:

La mulţi ani, să creşti mare!

| Danutza27 a răspuns:

Ai pupici si din partea mea si sa nu ai parte de cosmarul celor cu bac 2011.

| madyddd a răspuns:

La multi ani. si sa ai parte de multa multa iubire si de fete/baieti frumoase./frumosi.

| kkkk explică:

Multumesccccc! kiss

| kkkk explică:

Multzumesccc! la toti...kiss