| ThePunisher_9497 a întrebat:

Azi imi fac ziua. a fost pe 25 ianuarie big grin, ce as putea sa fac. invit in jur de 10 copii. stau la bloc cea mai frumoasa idee primeste funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

In primul rand as dori sa-ti urez La multi ani >big grin

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Să mergi cu ei la mc donald s cei de acolo o să î-ți facă o petrecere de neuitat.

| Xpert a răspuns:

Cea mai buna idee este sa iesiti nu sa stati in casa ca o sa va plictisiti---sa iesiti de preferabil la un club sau bar!
bafta si La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pui muzica de la calculator, sa dansati, cantati in cor de exemplu Mr. Saxobeat Alexandra Stan, dansati dansul pinguinului, sa ai ceva de mancare de exemplu pizza.