| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala am facut salata si limonada in paharele mele cu o colega. Dupa ora am luat fiecare portia ei si ne-am dus in alta clasa, dar ea in timp ce mergea a impins-o unul si a scapat limonada jos si paharul s-a spart si era paharul meu.M-a enervat asa de tare.La ora de mate i-am spus sa-si ia mingea de pe banca mea si a inceput sa urle ca disperata la mine.A inceput sa ma calce pe nervi plus ca noi ne certam foarte des din motive banale pe care ea le provoaca(cand e radul meu sa stau in banca de la margine se pune ea si na eu, bleaga o las si cand ma pun eu la margine si e randul ei face mare scandal si multe altele).Deci ma enerveaza. Dati-mi niste insulte puternice sau niste sfaturi si plus ca ea este adoptata si este din parinti romi.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti cea mai nesimtita persoana din lume daca te legi de faptul ce este adoptata. Si ce vina avea ea ca ala a impins-o? din ce spui tu acolo esti o fata rasfatata si plina de mofturi

| AnonimKidd a răspuns:

Pai ala a impins-o deci nu prea e vina ei. Daca te deranjeaza asa de tare in privinta altor chestii, nu mai sta cu ea ignor-o. Daca-i adresezi insulte s-ar putea sa ai probleme cu parintii si ai tai si ai iei, cu diriginta ta etc...