| superpissy40 a întrebat:

Azi la scoala nu am facut o ora si ne-am plimbat pe langa scoala.Am auzit unii colegi ca discutau sa iasa pe afara.Pe mine nu m-a invitat absolut nimeni...Ma simt ciudat....Si au fost vreo 10 din toata clasa. Funda cine ma ajuta happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu esti de echipa, nu te place lumea, nu te invita pentru ca nu te suporta. Incearca sa iti gasesti grupul in alt anturaj, nu forta daca vezi ca nu esti bagata in seama.

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Poate esti mai timida si nu prea vorbesti si de aceea nu te-au invitat. Incearca si tu sa te integrezi in sociatate si sa vorbesti mai mult cu ei.

| superpissy40 explică (pentru Seepty):

Nu vorbesc nici mult dar nici putin cu ei...

| Bøøgey a răspuns:

Si cum pilula mea vrei tu sa te ajutam? Sa te scoatem in oras? Asta e, aia nu te plac, punct. Fa-ti alti prieteni.