| anonim_4396 a întrebat:

Azi plec si eu la mare[intr-un BMW x5hee hee]. bucurati-va ca scapati de diavolita asta, insa doar pentru 1 saptamana! Hai v-am pupat si poate vad pe cineva la Mamaia.

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Papa Delight happy
Te asteptam sa revii. Distractie placuta si sa nu stai prea mult la soare.kiss

| alle_1861 a răspuns:

Distractie placuta!

| ioanaa a răspuns:

Sa te distrezi. Noi o sa fim tot aici, te asteptam.

| Flav a răspuns:

Daca nu ne spuneai ca pleci intr-un BMW x5, nu faceai nimic, nu? Eu sunt deja la mare si+am venit aici cu, carutza. Sper sa-mi acorzi un gram de atentie.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Distractie placuta!

| Brigitta a răspuns:

X6 imi place mai multlaughing
Oricum si eu am venit in Londra cu un Airbus A320-200 adica 900 km la ora de mi s-au imprastiat matzele in talpi si in gat...

Si carutza e fff tare! Dar nu-mi place sa stau pe scandura aia (unde trebuie sa te asezi normal) cand e in mers ca mi frica, ma asez jos in lada de la carutza si toti rad de mine la tara ca-s fricoasa...

| Pho3nix a răspuns:

Drum bun si distractie placuta.
Vezi sa nu-ti iei zboru cu BMW-ul.

| silvio a răspuns:

Oare vei putea face plaja in bmw. ul ala?

| Bishop a răspuns:

Ce te lauzi?hee hee Glumesc. Distractie placutawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Mare grijă la viteză, Delight.
O vacanță reușită cu multe amintiri plăcute.
Pa, pa.

| sorin a răspuns:

Ce ai vrut sa zici pana la urma ca pleci la mare sau ca te plimbi cu bmw x5 ))) glumesc distractie placuta

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Distractie placuta si sa nu uiti de noi, vom fi tot aici cand te intorci.

| dinamo a răspuns:

Ai grija sa nu te parlesti la soarewinking

| dyav0litza a răspuns:

Stai ca mai sunt 2 diavolitze deci nu va bucurati prea tare. Distractie placuta delight

| DG a răspuns:

Te dai mare ca mergi cu un BMW X5laughing...aia e masina de doi lei in comparatie cu a mea...lamborghini galardo... distractie placuta!

Răspuns utilizator avertizat