| I'm just me a întrebat:

Ba! Care suteti pe aici?

17 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da, ba...se vede cu ochiul liber ca urasti scoala! Dar, ceva ma face sa cred ca e reciproc.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu "sut" pe acolo. Conteaza?

| Farcas a răspuns:

Eu suntbatting eyelashes
Ce faci tu?
Te plictisesti, asa-i? Las ca incepe scoala imediat, nu ne vom mai plictisi.

| Farcas a răspuns:

De ce o urasti, Radu?
La scoala iti petreci majoritatea adolescentei vrei, nu vrei.
Unde te distrezi mai bine ca la scola? Eeee lasa acumbig grin

| Farcas a răspuns:

De ce o urasti,Radu?
La scoala iti petreci majoritatea adolescentei vrei,nu vrei.
Unde te distrezi mai bine ca la scola?Eeee lasa acumabig grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu, di ci?

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai du-te mai pe chatbatting eyelashes noi nu venim, noi ajutam lumea aici happy laughing

| viki a răspuns:

Eu "sut"

| I'm just me explică:

Pentru ca am chef de vorba si nu am cu cine sa discut. va bagati pe chat?

| I'm just me explică:

Pai nu e mai nimeni pe cea

| I'm just me explică:

Timea cred c glumestibig grin, eu urasc scoala tongue

| ingeras14 a răspuns:

"Ba" eu is pe aici laughing... Vorbeste te rog mai frumos nu cu "Ba"batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete ca eu nu sunt.Ma vezi tu pe undeva? rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
"Ba"? Mai ai să ne fluieri!
Suntem rătăciți pe aici. Ți-e urât?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''ba'', aici nu se intalnesc cocalarii la o manea.continua-ti alergarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt...