| Nush7283 a întrebat:

Ba doar pe mine ma enervează persoane ălea care se laudă?
Ieri la școală ne-a dat carnetul de note si vine o colegă sa se uite si ea si spune"6, 6,6,6,6 eu am doar doi de 6" Intelg este deșteaptă dar mă făcut sa mă simt nașpa rau, mă făcut proastă fara sa îmi spună ????????✨✨

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu am avut 6 in viata mea, aia crede ca e desteapta cu 2 de 6?

| Nirvanaaa a răspuns:

Unii nu stiu sa se abtina, si sa filtreze prin cap ceea ce gândesc înainte de a scoate pe gura. Asta e societatea în care traim. Las-o sa se laude, nu iti pierde timpul cu ea.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Dacă cu nota 6 ești deștept...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii mai trebuie un 6 ca sa devina Antihristul. Păzea!

Da, ma enerveaza teribil persoanele laudaroase.
Aveam o cocalara in liceu care se lauda ca ea isi cumpara haine de firma originale, ca are euro, ca cheltuie 40 de milioane intr-o saptamana, pana cand i-am zis-o chiar eu ca banii nu dau educatie si atunci a lasat-o mai moale cu lauda.

| Cehoslovacia a răspuns:

Daca-i aratam carnetul meu vedea apocalipsa la mate, fizica, chimie si logica numa 1, 2 si mai rar 3 happy
capul sus, se putea si mai rau laughing

| Nush7283 explică:

Semnele de întrebare au fost "✨✨✨✨"