| JeffHardy_8598 a întrebat:

Ba fratilor TPU nu ai este TPU nimeni nu mai raspunde la intrebari nimic ce naiba?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tu vorbesti?! Cand ai 40 de intrebari si 17 raspunsuri?!

Ca sa critici, mai intai trebuie sa devii un model, un bun exemplu pentru ceilalti, si nici atunci n-ar fi Ok sa vii cu astfel de intrebari. Fiecare raspunde cand si cat poate, punct!
Si ai grija cum vorbesti!
Respecta si vei fi respectat!
Succes!

| Corina a răspuns:

Ba unii chiar ar vrea sa raspunda, dar nu prea mai au la ce, caci intrebarile nu mai sunt intrebari. Rar mai gasesti intrebari serioase pe TPU.

| Dootzy a răspuns:

Dar te-ai gandit ca poate nu stiu raspunsul la intrebari, dar cel mai sigur unii pun intrebari prostesti cum ar fi: Cand fac caca iese rosu.De ce sau cu cuvinte obsecene blastfemice din astea. Daca vezi o intrebare de asta prosteasca si enervanta normal ca nu-i raspunzi ca nu toate de pe site sunt intrebari de exemplu la COMICS: Va place? E primul meu Comics....Sau unele intrebari pot avea continut cum sa zic cu secrete de genu:Ce scrii in jurnal? etc.Din acest motiv unii printre care si eu nu raspund la intrebari, iar altii cand dau un raspuns asteapta mereu sa le dai funda pentru cei care pun intrebari si pun terminatii de genul fundita funda fundita te roooog fundita etc Deci sper ca ai inteles motivul din care unii nu raspund la intrebari.

| Herp a răspuns:

Trist...nu?sad