| RazzMTB a întrebat:

Ba, stiti de ce sunt eu curios? Violeta imi spunea intr-un comentariu sa mai ies pe afara ca cica stau toata ziua pe calculator, dar oare ea are viata sociala? nu de alta, dar zici ca lucreaza la TPU… si baiatu’ ala "suntserios" la fel…admin la TPU direct laughing

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai ieși afară, stai prea mult pe TPU.

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Esti un nebun sigur ai probleme cu capu

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Se vede ca esti atat de singur incat folosesti si TPU ca propriul jurnal si nu ai pe nimeni in realitate sa te sprijine sau sa iti dea dreptate.Sigur nu te suporta nimeni.