| BeSmart17 a întrebat:

Baaii! Deci mi.o scris unu la inceputu semestrului 2 in 2017 ca ma place si am dat cu seen de paste mi.o scris acelasi lucru si l.am refuzat...s-ar putea sa mai scrie?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o chestie interesanta:" Tot ce se intampla o data, poate sa nu se mai intample niciodata, dar tot ce se intampla de doua ori, se va intampla cu siguranta si a treia oara."

| Habbsha a răspuns:

Nu știu. Dar sincer, nu meriți. Vă credeți dive și așteptați semne doar din partea băieților. Îți place? Pune mâna și scrie!

| BeSmart17 explică (pentru Habbsha):

Daca ma fac de cct! Adica i.am scris odata dar m.a refuzat

| Habbsha a răspuns (pentru BeSmart17):

Dar ei oare de câte ori nu riscă să se facă de cct față de voi? Poate te-a refuzat pentru că și tu ai făcut același lucru. Dacă ții neapărat să-i vorbești, dă-i un mesaj și vezi ce se întâmplă.

| Jo17 a răspuns:

Daca te place asa de tare o sa iti scrie pana ii vei raspunde laughing)