| CriCri a întrebat:

Back 2 school! Nu va pare rau ca s-a terminat vacanta?crying

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ba da. Dar ce pot facethinking

| Silvia a răspuns:

Da.Foarte rău.straight face

| TeoPT a răspuns:

Intr-un fel. Dar mi-era cam dor de atmosfera de scoala. Stiu. peste 3 saptamani cand se instaleaza iar rutina zilnica o sa imi blestem zilelelaughing dar asta e.

Oricum, sunt a VIII-a si vreau sa se termine repede, sa scap de examene, sa intru la liceu.

7h30

| evoke a răspuns:

Intr-un fel da, intr-unul nu.;|
Imi pare rau pentru ca a trecut prea repede vacanta aceasta. Cel putin asa mi se pare.
Dar nu imi pare rau pentru ca iar o sa rad in fiecare zi la scoala de tampeniile colegilor mei. :]]