| caFlaviusarf a întrebat:

Bai frate ati vazut ce a snopit-o Greenwood pe aia? Ce au nene astia, e milionar in euro la 20 de ani,printre cei mai buni atacanti din Anglia, ce ii trebuia asta? Ca sa nu mai zic de Benjamin Mendy de la City cu salariu de £4, 680,000 pe an, acuzat de 9 violuri. Ce le trebuia asta?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Asta ma intreb si eu...sunt milionari si se preteaza la violuri, hartuiri, agresiuni. Mentalitate de giboni, fotbalisti fara creier, fara sa dea cu piciorul in minge ar fi ajuns maxim zidari.

Sa nu uitam de Robinho care si ala e in puscarie pentru acuzatii de viol.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu sunt retardați doar oamenii săraci.