| _pink a întrebat:

Baieti, care ar fi cea mai crunta razbunare pentru voi? Ce nu ati putea ierta?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu pot suporta minciuna, ipocrizia, tradarea si indiferenta. Mai ales daca vin din partea unei persoane pentru care am avut sentimente puternice.

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu am idee...ca sincer te-as ajuta devil

| madalicious a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar cred, ca majoritatea baietilor nu ar suporta o tradare sau sa fie inselati. Asta nu ar ierta niciodata.

| romeo78 a răspuns:

Niciodata nu trebuie sa te razbuni pe cineva, caci Dumnezeu te vede si te va lovi si El. Pentru cel sau cea care iti face rau cel mai bine este sa il tratezi cu indiferenta. razbunarea nu duce la nimic bun. Doar la un lant de evenimente necontrolate si neprevazute.
Razbunarea, ca si gelozia, caracterizeaza doar prostii si egoistii si celor care le e frica sa accepte adevarul.Trebuie sa mergi mai departe, nu sa ierti, pur si simplu sa il ignori pe cel care ti-a facut rau. Daca nu se potoleste, actioneaza pe cale legala.

| naf29 a răspuns:

Sa nu te apuci sa le zgarii masina sau sa ii tai rotile laughing ca asta e cea mai naspa razbunare... laughing

| Lu4ifer a răspuns:

Vrei sa te razbuni si nu stii ce sa-i faci >iarta, dar daca cinstit daca imi rupe inima, stii tu cum cred eu,