| OSLOMELBOURNE a întrebat:

Baieti cum ati reacționa dacă ati observa ca fata pe care o placeti are voce de bărbat?

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu m-ar deranja daca o plac mult fizic.
Adica una care a fost barbat si s-a facut fata, doar ca dupa pubertate, ca in cazul ala vocea nu se schimba.
Se rezolva poate prin nu stiu ce operatii. De aia tranzitia e bine sa fie facuta inainte de pubertate cand vocea nu e groasa.

| OSLOMELBOURNE explică (pentru Mosotti):

Schimbarea de gen pentru mine nu are valoare, tot același om rămâne laughing

| Mosotti a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Pai asa gandesc si eu, si pentru mine e acelasi om, dar ziceam de voce tehnic doar, de ce ramane ca de barbat, nu ca, conta pentru mine asta.

| VoidEternal a răspuns:

Ați.

Nu as pune-o să-mi cânte serenade, I guess.

Hardware-ul e mai important decât vocea.

Răspuns utilizator avertizat
| 1onur a răspuns:

Și de și-ar pierde părul dinți frumsețea glasul vocea. Pentru mine ea tot ea rămâne eu nu o iubesc pentru că este frumoasă sau că are vocea într-un fel eu o iubesc cu Adevărat pentru că este ea. Nimic în lumea asta nu poate schimba ce eu iubesc cu Adevărat da cu Adevărat mai mult decât orice și pe ori și cine Chiar și mai mult decât Dumnezeu.