| OSLOMELBOURNE a întrebat:

Baieti,va e SCÂRBĂ de menstruatie? happy

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Juma' din planetă are așa ceva deci... scârbă, despre ce vorbim?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea ne intalnim noi cu ea, nu stiu ce sa zic...

| J0B0MAT a răspuns:

Într-un mare procent da, chiar și femeilor.Pentru că multor oameni le este scârbă de sânge.
Și eu am simțit o greață mai mult, dar nu știu dacă de sânge, ci mai degrabă pentru toată situația, dat fiind faptul că am avut neplăcutele și tragicele surprize de a vedea pe viu accidente extrem de grave.

| mODIN a răspuns:

Scarba in ce sens? Nu as cere unei fete un tampon sa ma joc cu el, dar nici nu m-as feri de prietena mea doar pentru ca e pe stop.

| OSLOMELBOURNE explică (pentru mODIN):

Dacă ideea in sine îți provoacă scârbă

| 1onur a răspuns:

De când a devenit o pârere publică părțile intime la o fată.

Nu nu mă interesează ce mai este și aia...