| vax a întrebat:

Baietii care incep sa albiasca cum ii vedeti fetelor? sunt draguti sau nu? whistling

Răspuns Câştigător
| maya_7683 a răspuns:

Intodeauna mi-au placut baietii grizonati, le da un aer mai distins, ii face mai diferiti.Sunt draguti"batting eyelasheswinking

3 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

Da, daca au parul des si ingrijit, nu vad de ce grizonatul le-ar scadea din sex-appeal.

| Seline a răspuns:

Sunt masculini, emana un aer distins ca sa repet ce a spus maya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii care incep sa albeasca par mai intelepti.Ai vreun complex?