| anonim_4396 a întrebat:

Baietii- ce faceti daca intalniti o femeie frigida?
Fetele- Ce faceti daca intalniti un barbat cu probleme de ejaculare (rapida sau deloc).

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Cu baietii problema sexuala este precum in"gaura din scandura de la gard", in schimb la fete este transanta "exista altul mult mai bun", asta dupa 2-3 esecuri...cineva, odata fiind in situatia acesta mi-a aratat un certificat de potenta, dar deziluzie mare certificatul nu tinea loc de act sexual. Chiar vrei o parere sincera? Ar trebui sa mearga la medic, sa se trateze si apoi sa abordeze o femeie. Se fac de ras si-i pacat.

6 răspunsuri:
| BeT a răspuns:

Nu exista femei frigide.problema este ca parteneri lor nu stiu sa le "incalzeasca". Iar la baieti:o ejaculare rapida se produce numai atunci cind respectivul se masturbeaza prea mult. Iar cei care nu ejaculeaza deloc ori folosesc droguri grele. ori sint chiar bolnavi.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu prea exista femei frigide in ziua de azi. thinking

| dorinaugustin a răspuns:

...ha, ha. buna intrebare, ce poti sa faci in ambele cazuri? Simplu, pe ea o trimiti la o manastire sa se calugareasca si pe el il trimiti la ...stii tu unde laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femei frigide? Exista, dar una la nu stiu cate milioane, daca cel care o intalneste stie ce si cum(adica sa o pregateasca sufleteste, nu zic altfel ca nu vreau sa fiu banata)atunci sa vezi ce focoasa e!
Cat despre barbati, la fel sta treaba si cu ei.
E drept, sunt unele cazuri care necesita tratament. dar se poate remedia problema asa ca asta nu poate fi o piedica,.
Si acum sa te intreb ceva: fara suparare, i-ai luat locul Ursulikai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@stejara de ce i-am luat locul Ursulikai? pun intrebari de acelasi fel? nu stiu la ce te referi?

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Frigiditatea unei femei se datorează fie unei stări de moment (oboseală, stres), stării de sănătate, fie faptului că nu agreează acel partener şi, de cele mai multe ori, faptului că respectivul nu prea acordă importanţă preludiului.

În ceea ce priveşte băieţii, problema respectivă se rezolvă prin răbdare şi înţelegere din partea partenerei sau cu ajutorul medicului sexolog.