| GeOrGy2o1o a întrebat:

Baietii... voi ce va'ti dori de 5 mai de la iubita voastra?

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Uite ca o sa fiu serios- desi nu glumeam in totalitate mai sus. Mi-ar placea sa mergem pe un bloc din centru, sa fumam amandoi o tigara(ea nu fumeaza) si sa povestim cele mai bune momente ale noastre, sa radem, sa glumim, sa fim doar noi doi. Si la un moment dat, la cel mai potrivit, sa ma ia in brate si sa imi spuna ca ma iubeste sau macar ca insemn ceva pentru ea. Cadourile materiale nu imi plac, niciodata nu nimerim 100% din ceea ce altii si-ar dori de la noi, probabil asta aratandu-ne ca nu ne cunoastem chiar asa de bine. Cat despre "cadourile simbolice", si alea costa si ma gandesc ca nu prea sunt simboluri pentru 5 mai, nu? In concluzie, un sarut in "izolare completa" si o vorba din inima inseamna mult pentru mine, mai mult decat orice cadou- bineinteles, asta doar de la persoana iubita. Cu alta ocazie, de ziua mea, astept doar cadouri materiale laughing

3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Sa mai cumpere si ea prezervativele! laughing Un weekend la mare!

| Putzifer a răspuns:

Depinde si de bugetul tau
daca esti giga-super-mega-ultra bogata i iei un ceas de aur/1
daca esti modesta merge orice
parfum,weekend cu prieteni lui, o noapte de vis, la o bere cu prietenii
amu depide si de cati ani are
oricum succes

| GeOrGy2o1o explică:

Cristian...buna gluma! n'am cuvinte s'o descriu de buna ce'i da vreau si eu un raspuns la elocvent daca vreti fundita