| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Baietii, voi la ce va uitati la tv? Daca va mai uitati. Eu nu ma mai uit fiindca doar oameni inculti sunt, iar telenovelele nu imi plac. Pot si fetele sa zica dar parca vad ca imi zic de telenovele. De anul trecut nu am mai deschis tv-ul prea mult, doar cand vreau sa-l vad pe Bear Grylls.

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Ma uit foarte rar la tv, posturile de televiziune cele m-ai frecventate fiind : Discovery Channel, National Geographic, Reality TV, Animal Planet etc. (astea m-ai interesante)

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT explică:

Http://ingurapresei.a1.ro/......_3294.html
Uite pe cineva care nu se uita din acelasi motiv ca si mine. Azi m-am uitat si eu si am vrut sa va intreb si pe voi daca va mai uitati. Deci din cauza lor nu ma uit nici eu.

| Damii a răspuns:

In ziua de azi nu mai gasesti nimic calumea la televizor...chiar nu ai la ce sa te uiti! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar ma uit la tv. De muuulta vreme nu mai am ce sa vad, mai ales pe posturile noastre nationale. Daca chiar deschid tv.-ul, atunci prefer ceva de pe Discovery, Zone Reality sau Viasat, National Geographic.