| anonim_4396 a întrebat:

Balul Bobocilor! Buna am nevoie de niste probe amuzante pentru bal.Pana acum avem proba de prezentare,cultura generala si cea artistica unde boboceii trebuie sa ne impresioneze.
Nu vreau probe gen :gasirea partenerului,karaoke, dans cu balon.Sunt plictisitoare pentru public. vreau probe amuzante dar decente.

3 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Intr-un acvariu puneti apa cu pufuleti.
Legati bobocul la ochi, puneti obiecte diferite in acvariu. Pune-ti-l sa ghiceasca ce a gasit.
Cel care recunoaste mai mult castiga.
Intrebari.
Pune-ti intrebari legate de profesori sau intrebari la care raspunsul e usor, totusi greu is da seama.
Gen:
Ce e capitala lui USA? Nev York sau New York (raspunsul e Chicago. happy )
Sau. Cate fete are profesorul xy.
Sper ca v-am ajutat happy

| adriana222 a răspuns:

Proba de imitat un profesor, este intotdeauna amuzanta

| stefutycascumpyka a răspuns:

- dansul pe ziar -dansul cu poartocala- razuiste frisca dupa balon cu bigul- curata un cartof intr-un anumit timp