| Emeraude a întrebat:

Bine v-am regasit pe toti.
Am o problema... o ruda de-a mea are un catelus Yorkshire si plecata fiind pentru cateva zile din tara, mi l-a lasat in grija. Pana aici nimic grav, am si eu un catel din aceeasi rasa, tot fetita, dar "oaspetele" are 5 luni si deja ii iese la iveala instinctul sexual, in sensul ca se intampla uneori sa priveasca ciudat, se suie pe piciorul cuiva sau pe vreun ursulet si incepe sa faca acele miscarilaughing. Cu a mea nu am avut astfel de probleme, dar am nevoie sa-mi spuneti cum s-o dezobisnuiesc pana imi vine ruda? Nu vreau sa creada ca a dobandit acest caracter in timpul petrecut cu mine. Stiu ca este ceva firesc, normal, dar nu si frumos, mai mult ma sperie, plus ca daca face asa ceva in public, pe-afara, m-am compromislaughing. Eu am tot admolestat-o, am batut cu ziarul in masa, s-a speriat putin, dar continua.
Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Emeraude explică:

Nimic, dar tind sa cred ca face asa doar de cand e la mine.
Nu pot s-o las asa, iti da impresia ca e posedata cand se uita malefic la tine si incepe sa latre si sa se repeada la tine.laughing)

| MisterKat a răspuns:

Lasa-i in pace sa fie naturali cateii happy Sunt super simpatici cateii din rasa Yorkshirehappy Si apropo, ce vrei sa spui prin: " Nu vreau sa creada ca a dobandit acest caracter in timpul petrecut cu mine."?hee hee laughing