| Ionela_6633 a întrebat:

Biografie Monicai Odagiu plzz
Funda!:X

Răspuns Câştigător
| Deniizy a răspuns:

Nume: Monica
Porecla: Nu am o porecla happy
De cand faci umbra pamantului: 14 ani
Am o sora mai mare care este actrita si cantareata si o persoana minunata.
Locul preferat de intalnire cu gasca: Parcul Carol si Centrul Istoric
Ocupatia si locul activitatii: Eleva la Liceul de Muzica "Dinu Lipatti"
Limbi straine vorbite: Engleza
Ultima fapta buna: Astazi am cedat locul pe scaun unei batrane din metrou
Cel mai mare esec: Sunt o persoana norocoasa, nu am avut niciun esec.
Daca as fi un personaj din desene animate as fi: Ariel
Cel mai mult mi-e frica de: paianjeni
Cel mai tare job mi se pare: actoria
Melodia preferata in acest moment: Lady Antebellum – Need You Now
Mesajul care ma reprezinta si pe care mi l-as scrie pe tricou: Doar Muzica! Sper sa te ajutewinking!~! Funda!:XPliss

| Ionela_6633 explică (pentru Deniizy):

Deniizy niste date de nastere te rog si iti dau funda!

| Deniizy a răspuns (pentru Ionela_6633):

Poi nu gasesc nici pe un site data de nastere a Monicai sau alte informati in afara de cele ce t'i le'am dat!

| Ionela_6633 explică (pentru Deniizy):

Oricum mersi... ti-am dat funda