| anonim_4396 a întrebat:

Boona TPU! Am si eu o problema cu yohoo messenger.cand incerc sa vorbec cu cineva nu`mi apare scrisu dar celui care ii scriu vede.si cel care imi scrie mie nu se vede! ce pot sa fac? Primu care ma ajuta primeste funda+vot!

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

START-RUN-Regedit apesi Enter apoi in fereastra care se deschide cauti HKEY_CURRENT_USER apoi Software-->Microsoft-->Windows-->CurrentVersion-->Internet settings apoi stergi folderul ZONES. Redeschizi messengerul, si ar trebui sa mearga! Asta se intampla de obicei de la un virus, mi s-a intamplat si mie acum cateva luni.

1 răspuns:
| Mallinutza a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.trebuie sa il stergi astepti cateva mintute si apoi il instalezi din nou.