| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Bucurati-va de facebook cat mai puteti. http://stirileprotv.ro/......mbrie.html Dar nu ar trebui sa le dea bani fiindca hackuiesc facebook-ul? Eu asa am auzit la stiri.

Răspuns Câştigător
| IoNuTzZ_4380 a răspuns:

Dadada sigur si eu is mama hackarilor si inchid messu si tot internetul globallaughing asta e o mare ballshetlaughing nu exista asa ceva. O porcarie hackarii aia vor sa fie bagati in seamarolling on the floor is niste fraieri care nu au ce face cu viata lor, mai bine s-ar apuca de dansatrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor ahahaha