| Neamtzu103 a întrebat:

Bun deci legat de barn buddy ( hi5 ) am si eu niste intrebari. Prima intrebare ar fi daca stiti cum sa furati ( exceptand faza cand ii ascunzi cainele sau cand dai data cu o zi inainte pentru ca sau dus ). O a 2'a intrebare ar fi la ce plante sau fructe ti se dau cele mai multe credite. Eu am facut la trifoi ( 200 ), ridichi ( 200 ) avocado ( 300 ) animale pe monede ( 200 de caciula ) orhidee & trandafiri ( 1000 de caciula ) narcise ( 800 )... as vrea sa imi mai ziceti si voi la ce ati reusit sa faceti trofeu si la ce ati obtinut cat mai multe credite. Iar o ultima intrebare ar fi daca a reusit cineva sa isi faca bani sau credite infinite si cum a fost posibil acest lucru! FUNDAAAAA

Răspuns Câştigător
| ryanpoe a răspuns:

La cocos ai 2000 credite.la pepeni si struguri nu-ti da nimic

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am trofeu la : trifoi, morcov, avocado, rosii, ridichii, porumb, turnip, sh acum fac la pepeni tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuti galbeni se pot face infinit, da rosii nu prea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj nici eu si eu vreau sa am la infinit 2. 000. 000, sa imi cumpar multe animale sa fc lvl imi repede!
tu sti Neamtu tu sti?