| protector a întrebat:

Bun,deci vreau sa descarc ceva de pe net si mi se salveaza in C eu vreau sa mi se salveze in D cum fac? Nu ma refer ca atunci cand mi s-a descarcat sa salvez eu unde sa se instaleze eu vreau nu mi se mai descarce in C ci si in D! Fundaaa+VOOOT! REPEDEE! (AM GOOGLE CHROME)

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Fa-ti un folder pe desktop si dupa ce descarci ceva ce s-a salvat in acest folder, le muti in D.
Se salveaza toate in C deoarece daca intri in aceasta partitie, vei gasi undeva "Desktop". Altfel nu ai cum sa faci! happy

| FrateleAndrei a răspuns:

In primul rand nu conteaza browse-rul apoi asculta.In C va fi un folder pe care scrie descarcari.Dai copy-paste in D Si incearca sa descarci si ai sa vezi.Folderul descarcari sa nu-l stergi din c pana nu esti sigur

| LaryBoss a răspuns:

Descarca de pe www.fisierulmeu.ro