| BRG a întrebat:

Bun găsit TPU a m o rugăminte, se poate să î-ți șterge-ți toate întrebărileși toate răspunsurile.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! " despre cine estem vorba, ca la mine nu intelege"
acum pe bune mai Cristi, tu aveai un scris si niste intrebari descifrabile, dar ce se intampla cu tine? s-au erai prea nerabdator sa scrii enuntul intrebarii, s-au ceva ceva.smug smug ia zi mamei ca nu ma supar...papa, cred ca intrebarea era cam asa
Pot sterge toate intrebarile si raspunsurile mele? cred ca ceva de genu...

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai ca nu pricep! Vrei ca noi, toti de pe TPU sa ne stergem toate postarile, sau ce? Ca e al dracul de neclar ce spui tu acolo.
As zice sa reformulezi dupa ce trece efectul de la etnozarzavaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te dea cratima in judecata pentru abuz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa o cerere la contact pentru stergerea contului http://www.tpu.ro/contact formuland frumos motivul pentru care vrei sa iti fie sters.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Cristi_din_București. Trebuie să le scrii doleanța ta la " Contact "administratorilor acestui site doar ei au acces la această funcție. De obicei am văzut că se solicită ștergerea anumitor întrebări sau răspunsuri iar pentru asta trebuie trimis și link-ul lor în mesajul către administratori. Dar iartă-mă dacă sunt indiscretă, dar de ce vrei să ți se șteargă toate întrebările și toate răspunsurile? Poate te răzgăndești.
O zi cu zâmbet să ai!