| BRG a întrebat:

Bun găsit TPU revin cu o întrebare, are cineva de vînzare, sau cum pot face rost de un magnetofon marca uher, model SG varriocord. Acest aparat sa fabricat in germania anilor 80, și eu nu am pe nimeni acolo care m ar putea ajuta. Nu are cineva de vînzare așaceva?

Răspuns Câştigător
| AlecsLexx a răspuns:

Imi amintesc ca era un model chiar fain...8-> Singura solutie ar fi pe okazii... http://www.okazii.ro/catalog/55988534/magnetofon-uher-4-piste-.html nu e chiar ala :-d dar seamana. E modelul deluxe cu 4 piste. Sper c'am ajutat si eu.putin.acolo.cat de'o funda.

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Cauta pe www.okazii.ro cam greu sa mai gasesti poate pe ebay