| luciana_3122 a întrebat:

Buna
a fost un eveniment, un balci, m-am intalnit cu fostul meu iubit, el are prietena m-a inselat cu ea, eu am stat 5luni cu el, in timp ce mai avea o relatie de 9 luni cu o fata, m-am inpretenit cu fata suntem cele mai bune prietene, ieri m-am intalnit cu el, am mers prin balci neam plimbat ne-am distrat aman2, a fost frumos, m-a intrebat daca vreau sa-mi cumpere ceva, a fost frumos, insa eu am inceput sal iubesc mai mult cum l-am iubit in timp ce am avut relatia, ce sa fac? fundaaaaaaaacrying

Răspuns Câştigător
| EllaElena a răspuns:

Poi cred ca ar trebui sa o lasi balta: ai vazut ca prima oara te-a inselat? atunci nu cred ca ar trebui sa fi luata din nou de fraiera(scuze pentru cuvant) si sa mai suferi atata numai pentru un baiat. VIATA eh plina de SURPRIZE asa ca o sa ma gasesty uh oportunitati! Iti urez GOOD LUCK!winking

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Du-te si mai reflexioneaza asa normal ca ala te i-a de proasta si te mai inseala.