| dede070707 a întrebat:

Bună, aș vrea să știu cât mai multe despre actrița Margarita Muñoz Mulțumesc.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KryssuxD_9221 a răspuns:

Margarita Muñoz Parra, mai bine cunoscut ca Margarita Muñoz. Este o actriţă columbiana nascuta pe 18 sep 1987 la Pitalito, Columbia. Ea este iubita modelului Guy Davidyan.
A locuit in ferma sa din Pitalito, in acest oras a facut scoala primar si o parte din liceu la liceul Liceo Andaki.Visul ei de a ajunge in televiziunea columbiana a facut`o sa se mute la varsta de 13 ani in orasul Bogota. A studiat in scoala Julio César Luna.si-a inceput cariera inregistrand reclame TV, manager`ul ei este John Ceballos.In anul 2003 la doar 16 ani, a participat la turnarea telenovelei de pe postul Canal Caracol, El auténtico Rodrigo Leal, unde o interpreta pe Valentina Mansur, o tanara poznasa ce vroia sa atraga atentia fara sa-i pese de concecinte, aratand senzualitate si lasand barbatii oftand.In 2005 popularitatea ei a crescut suficient incat sa participe la turnarea faimoasei telenovele de pe postul Canal RCN, Los Reyes unde juca rolul lui Pilar Valenzuela mai cunoscuta ca La Pilarica sau La Diosa Coronada.Aici juca rolul unei tinere serioasa si studioasa care sfarseste indragostita de un simplu mecanic de cartier interpretat de catre Julian Roman.In acel an de asemenea a colaborat la filmarea musicalului Silabas al Viento, al doilea single de pe noul album al cântăreţei columbiene si actrite Karoll Marquez.Pe 15 ianuarie 2008 a inceput filmarea co-productiei de pe postul Canal RCN Television y Telvisa numita El Clan de las Engañadas in care Margarita este protagoninsta, filmarile sunt facute in orasul Miami si printre filmari de afla de asemenea si actritele peruane Maricielo Effio si Alexandra Graña.Aceasta telenovela va fi lansata simultan în Statele Unite, Mexic şi Columbia, care vor aduce la recunoaşterea internaţională a Margaritei. Ultima ei telenovela a fost Niños ricos pobres padres unde a jucat rolul antagonistei Isabella Dominguez, rolul ei a fost destul de apreciat. sper ca e destul happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Margarita munoz are 20 de ani nu este maritata si joaca in filmul saraci tineri bogati