| kiss_7336 a întrebat:

acum o luna m-am despartit de prietenul meu eu i-am dat papucii dar el tot ar mai vrea sa fie cu mine de aceea mereu sta langa mine ma ia de mana, de dupa gat eu refuzand'ul intotdeauna iar fetele din cartier cand il vad cum se poarta cu mine au inpresia ca sunt din nou cu el... dati'mi idei cum sa il fac sa inceteze fara sa se simta prost?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, eu nu cred ca iti face asa mult rau ca te mai ia de mana sau de dupa gat, poate inca tine la tine si te iubeste si poate inca nu s-a obisnuit cu gandul ca nu mai e cu tine; poate s-a obisnuit mult cu tine si ii este greu.
Discuta cu el daca tot te deranjeaza si spune-i sa inceteze, pastreaza distanta si totusi sa vb.frumos cu el sa nu se simta prost... evita-l si isi va da seama ca nu il mai vrei in preajma ta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa mentii o distanta intre el si tine sa il eviti asa nu se apropie de tine simplu porblema e daca te vede vine la tine