| Siminik a întrebat:

Acum termin clasa a 12 a si am de facut o diploma pentru doamna profesoara de romana si nu stiu ce i-as putea scrie intr-o fraza(caracterizare sau un citat care sa o reprezinte). Mentionez ca a fost o persoana deosebita pentru mine in toti acesti 4 ani si ca merita tot ce este mai bun.Ma puteti ajuta? Dau fundita! :*:*

1 răspuns:
| deliapisicutza a răspuns:

Scuze dar cred ca am depasit termenul limita, dar incearca sa cauti pe google dar poti scrie si ca a fost o persoana speciala pentru mina, pentru ca m-a indrumat in acesti minunati ani de liceu, etc(poti pune orice ti se pare tragut si te unge pe suflet, chiar daca poate ca nu e la fel, desi asa ar trebui!)