| Alexandra1991 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog, vreau sa fac un film cu poze in movie maker si pe fiecare poza vreau sa scriu ceva ca o poveste gen asta http://www.youtube.com/watch?v=YVk6Rg6grtM&feature=colik e si nu stiu cum,un raspuns va rog care stiti, dau funda!

Răspuns Câştigător
| AllTogether a răspuns:

Salut,stiu ce trebuie sa faci...dai copy la poza, o pui in word, apesi pe insereaza biect(insert object), apoi dai tabel de scriere.Nu uita sa pui poza inainte de a face asta! Va aparea o sageata mica si dai click stanga unde vrei pe poza, editezi pozele si apoi le pui pe movie maker. funda?

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

Poate parea ciudat, dar poti sa faci asta chiar si cu powerpoint (eu am 2010; nu stiu daca merge si cu altele)
Cand dai sa salvezi, dai save as si te uiti ca ce fel de fisier poti salva si o sa vezi windows media video.
Cred ca metoda asta e mult mai simpla si se potriveste perfect la ce-ti trebuie.