| CosminKidd a întrebat:

Buna all! Dc nu imi merge mouse-ul la Gta San Andreas? in meniu si windows ruleaza perfect. Dar in Gta Sa nu merge sa trag sa pun tinta nimic. Plss help. Am dat la compatibily si am dat Windows98/Me. Dar tot nu merge.Help

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Cauta in joc,la setari, pe la controale pe acaolo, trebuie sa gasesti!

| Ciolacu_Sabin_1995 a răspuns:

Salut Cosmin! NU te contrazic am avut problema gta sa cu mouse ul pentru ca practic cand dadeam esc se vedea mouse ul ca se misca dar daca voiam sa selectez o optiune si se auzea doar sunetul. Eu am windows 8 si cred ca rezolvarea problemmei tale e sa dai click dreapta pe gta sa.exe dai propriets (scuze daca am scris gresit) dai pe compatibilitate apoi selectezi run cu; windows xp pack 3 eu asa am facut si de atunci nu am avut nici o problema nici un bug absolut nimic nici la sg nici la mp (singleplayer si multiplayer) EU sper ca te am ajutat si ca nu te am plictisit cu atata citit Succes!