| Little Kid a întrebat:

Buna all! Era un status in care continea, sau incepea cu "multi nu ne suporta..."

Stie cineva?!

Vreau si eu statusuri asemanatoare
Nu ma suporta cam multe fete din alta gasca(le stiu doar din vedere) si nu stiu ce le-am facutcrying

Pls, statusuri asemanatoare kiss

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Multi nu ma suporta ii vad cu ochi inchisi, dar de ce nu ma suporta? Nici ei nu sunt convinsihappy

De ce nu ma suferi? Pentru ca eu sunt mai buna ca tine!

Uraste-ma ca prietenul tau intoarce capul dupa mine atunci cand e cu tine!

Nu ma suporti, recunostee...nu o mai fa pe fraiera!

| Maarriaaa a răspuns:

Nu prea ma suporta lumeaaa. okk! Super tareee.Inca un motiv sa ma comport asa in continuare.winkingtongue
Nu mai fii suparata.Stai cu prietenele tale si lasa-le. Fa`tsi viata dupa placul tau.nu dupa parerea altorawinking>big grin