| nadia_9252 a întrebat:

Buna all! imi doresc sa intru la medicina in cluj la "Iuliu hatieganu" si nu stiu din ce manual de biologie respectiv chimie sa ma pregatesc! mi-ati putea spune, voi din ce manuale v-ati pregatit? multumesc

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Biologia de clasa a unspea (adica anatomia) si chimia organica (toata cea de clasa a zecea si o parte din cea de-a douasprezecea.

| LuS[z] a răspuns:

Am o colega care de abiai a terminat a noua! dar nu stiu ce sa zic.