| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat, am 14 ani. vreau sa stiu cum pot sa fac fetele sa le placa de mine.adica:, sunt indiferent, nu prea le dau asa atentie, pentru a nu le arata daca imi place sau nu d o fata.par asa mai misterios, adica putin nervos asa.SAU ma bag in seama mereu cu ele, le zambesc mereu. le arat ca sunt fericit.eu as crede ca prima varianta, de a parea misterios are succes mai mare. voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Are succes o **** prima varianta.Incearca a 2-a variantawinking

| Laryyy97 a răspuns:

Buna! eu sunt fata, am tot 14 ani dar mie nu cred ca mi-ar placea k un baiat sa nu ma bage in seama pentru ca mi-ar da impresia ca nu ma place, asa ca nu mi-as pierde timpul cu el...fii linistit,iti voi spune cateva trucuri:nu trebuie sa zambesti chiar tot timpul,fetele vor crede ca esti neserios,nici sa stai indiferent si lipsit de viata,vei parea plictisitor,exact cum ai zis si tu: fii misterios,dar arata-i fetei de care iti place putin interes! baga-te cu ea in seama,vb cu ea, razi si arata-i k simti cv pentru ea(daca simti cv pentru ea) dar nu dezvalui totul dspre tine, fetele vor fii curioase sa afle mai multe dupa ce le-ai starnit un pic interesul! blushing fii la curent cu noutatile si arata-le ca nu esti un tip plictisitor! pont:foloseste un parfum care sa le aduca mereu aminte de tine!winking bafta!

| Piinkyy a răspuns:

Hmm nu prea stiu ce sa zic in general fetele sunt complesite. daca cineva le spunec at sunt de importante.si le da importanta necesara.u cum esti indiferent e intr-un fel aiurea pentru ca n-ai sa atragi prin comportament,privirea uneia sau sti ueu, fii misterios, descurcaret si inteligent si misterios nu in sensul de indiferent misterios in sensul de smecherel laughing ca sa zic asa...fii tu insuti si incearca sa le intelegi cumva.

| ShimmEr a răspuns:

Daca o fata te place, de exemplu si tu nu ii dai atentie, va crede ca sentimentul nu este reciproc si va cauta altul!
Mai bine a 2-a varianta, dar in limita bunului simt, adica sa nu o sufoci pe respectiva toata ziua.