| muceacitalinda a întrebat:

Buna am 11 ani si vreau sa ajung fotomodel sunt foarte fotogenica din pozele pe care l-am vazut eu cu mine si din ce imi spune lumea am 1.60 si 45 kg eu cred ca sunt foarte ok si m-am gandit sa ma duc la palatul copiilor din bucresti de lan ga un parc care se numeste parca parcul tineretu ustiu sigur sa fac un curs de modeling pana la 17-18 si dupa aia sa fac o scoala ca devin intr-adevar fotomodel credrti ca voi putera cu kg si inaltimea (dar pana atunci ma voi inalta mai mult) si intrrebarea mea este pot cu kg si cu inaltime pe care o voi avea atunci si e bine daca voi incepe un curs la palatul copilului si sa imi spuneti daca pot si cu kg si inaltim

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Mai bine du-te la scoala sa inveti si dupa moda.Dar daca tu zici ca esti frumoasa si ti-ar placea...nu vad de ce nu.Mai bine iti intrebi parintii.Ei stiu cel mai bine.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bine că nu vrei să faci ceva în care îţi trebuie capul.Te înţeleg.laughing

| denisa27 a răspuns:

Eu de unde sa stiu cate kg o sa ai tu?

| simiy a răspuns:

Dar cum ai tu 1, 60 la 11 ani? pai atunci cred ca la 18 ani o sa ai 1.90laughing). Familia ta ar trebui sa fie cea care te indrume pe un astfel de drum nu noi cei de pe site, dar nu e o idee rea. Succes!

| PisicutzaMeForYou a răspuns (pentru simiy):

Mai simily sau cum te-o chema.Inseamna ca fata este inalta.Ca si eu am 1.63 la 12 ani deci Taci!

| PisicutzaMeForYou a răspuns:

Buna,daca vrei sa devii model...asteapta pana la 14 ani.Ca si eu astept ca am 12 ani.Nu stiu cine a ziis ca nu ai cum la 11 ani sa ai 1.60 si 45 kg.Nu trebuie sa-l bagi in seama ca eu am 1.63 si 48 kg.Deci suntem slabe la ce inaltime avem.Cum am spus asteapta pregateste-te si la 14 ani poti sa devii modeel. Pusy:*:*:*