| abcdefghijklmnopqrstuv a întrebat:

Am 13 ani si ma cred cam cea mai normala fata dintre prietenele mele.Adica,nu am avut niciodata vreun iubit si cred ca voi incepe mai tarziu cu chestiile astea.Cat despre viata sexuala, am decis sa imi pastrez virginitatea pana in noaptea nuntii.De felul meu sunt mai cuminte[invat foarte bine, nu injur prea mult, doar cand ma inervez, nu comentez etc]insa nu sunt urata, toata lumea imi spune ca sunt frumoasa.Chestia e ca nu le inteleg pe cateva prietene. Fumeaza, au cercei in nas sau in buza, se imbraca ca niste pitipoance etc.Insa nu toate. Faza e ca nu vreau sa devin ca ele si nimeni nu ma poate schimba.Totusi am si prietene normale, care sunt ca mine si ma bucur de asta.
Credeti ca e in regula? Cateodata ma cred prea ciudata.In plus, nici nu ma machez.Am doar o prietena de 16 ani care nu fumeaza, nu se machiaza, nimic.Si chiar o apreciez.
Ce ziceti? E bine ca sunt asa..."ingeras"?

3 răspunsuri:
| byka1986 a răspuns:

1.pune mana pe carte
2.frumusetea naturala rullz!
3.cu cat faci sex mai tarziu cu atat iti va fi mai bine; nu zice nimeni sa astepti pana in noaptea nuntii, dar nu incepe nici de acum!

| mady007 a răspuns:

Draga mea si eu sunt tot ca tine...doar ca eu am 15 anihappy...e foarte bine si te felicit

Nu trebuie sa fii ca prietenele tale care nu se gandesc ca in viata nu numai iubirea, fumatul, bautura si baietii conteaza, iar cand v-or ajunge pe la 20 25 de ani sa vezi ce greu le v-a fii sa isi gaseaska un serviciu daca nu au invatat ca timp:d

| LoloSkate a răspuns:

Pai depinde multora le place sa inceapa viata sexuala cu muult inaintea programului,, normal'' dar daca tie iti place cum esti fara sa te machezi si nu fumezi e foarte foarte bine! fundita plss