| spunemi a întrebat:

am 13 ani si sambata am un botez. Am o rochita corai si parul lung. Ma pricep sa-mi fac parul in toate felurile si la scoala, de anul trecut ( clasa a 5-a ) am tot castigat bani, fiindca coafez fetele pe bani. Nu prea scump, dar mereu am bani de buzunar castigati de mine. Pentru botez vreau parul ridicat fiindca rochia se leaga in fata la gat si in spate am spatele gol... Ce imi recomandati sa-mi fac?

1 răspuns:
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Pai daca zici ca te pricepi tu trebuie sa stii. Un messy bun sau o coada de cal ridicata, sau tot strans in coada intr-o parte