| Ionutz a întrebat:

am 14 ani, imi puteti spune va rog cum pot creste in masa musculara fara proteine, cu ceva mai natural am 25 cm in brat si vreau sa pot face 30 in 2 luni, imi dati vreo sansa? Multumesc P. S Dau Fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Anonim_9242 a răspuns:

Parerea mea este sa astepti pana la 18 ani. Daca faci sala si te hranesti cu tot felul de prostii, risti sa ramai scund si plin de muschi.Nu cred ca asta vrei! Dupa ce natura isi urmeaza cursul, adica inaltimea ta, atunci faci sala si alte chestii pentru masa musculara.

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Fara proteine fara nimic!
pur si simplu du-te la sala, dar nu te forta! aceste dezvoltari ale muschilor necesita timp...nu te poti transforma chiar peste noapte!