| joyyy a întrebat:

Am 15 ani iar prietenul meu are 22.Suntem impreuna de 9 luni.Toate bune si frumoase pana cand mi-a zis ca vrea sa plece in Legiunea Straina in Franta.Primele saptamani am crezut ca e o nebunie de-a lui.Insa cu timpul m-am convins ca nu e asa. Spunea mereu ca e obsedat de uniforma aia tampita, si ca asta e visul lui.Il iubesc enorm si el pe mine, mi-a dovedit asta de ft multe ori, insa nu pot fi sigura.Vineri a primit o scrisoare precum a fost acceptat in legiune.Am vazut pe youtube in niste documentare ca poti sta in legiune si 15 anistraight face. El mi-a promis ca se intoarce dupa un anhappyCu lucrul asta m-a facut sa cred ca nu ma iubeste deloc. Dar in alte situatii imi arata ca ma iubeste...Sunt foarte confuza. Apropo am uitat sa zic ca a absolvit si liceul militar. nu stiu daca conteaza... voi ce parere aveti? daca pleaca si se intoarce peste 3 anistraight face sau daca nu aud nimic de el mult timpstraight faceeu ce fac? sa renunt acum la el?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!happyNu stiu ce sa zic, probabil ca vrea sa-si implineasca planurile de viitor.Cred ca ar trebui sa vorbesti deschis cu el si sa-l intrebi ce are de gand sa faca in ceea ce va priveste. Daca spui ca a terminat si liceul militar si il atrag tot felul de chestii din astea, atunci probabil chiar isi doreste sa mearga mai departe. Poti vorbi cu el si poate cu timpul vei invata sa te bucuri pentru el, caci daca il iubesti, trebuie sa stii sa te bucuri pentru ceva ce-l face fericit, insa inainte de toate trebuie sa afli ce inseamni tu pentru el.Comunica cu el, si spune-i ce ai pe suflet, trebuie sa se rezolve cumva.Ai grija de tine!happy

6 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai mai intai vezi daca o sa mai pastrati legatura, daca el chiar te iubeste o sa se intoarca dar daca el sta prea mult timp acolo e dificil sa mai pastrati o relatie da distanta, atunci chiar ar trebui sa renunti la el.eu asa zic dar mai intai asteapta sa vezi cum decurg lucrurile sper ca te.am autat, macar putin.pwpici si vedeti ce faceti.ai grija de tine ***

| OzVrajitorul a răspuns:

Mmm, ca sa intrii in legiunea straina trebuie sa te prezinti la un centru de recrutare de pe teritoriul Frantei, sunt de dat niste teste daca treci de acele teste semnezi un contract pe 5 ani de zile si poti parasi legiunea doar in permisii, faptul ca a absolvit liceul militar il va ajuta mai mult sau mai putin, acolo te duci doar daca iti place cu adevarat nu te duci ca iti place tie uniforma aia sau imnul legiunii. plus ca este greu de intrat. Oricum nu-i poti schimba decizia pentru ca stiu exact ce este in capul lui... si eu vreau sa ajung acolo dar peste 2 ani.

| QuestionsAndAnswers a răspuns (pentru OzVrajitorul):

Nu domnule aici cu liceul militar nul va ajuta deloc pentru ca legiunea straina primeste oameni si cu liceu si fara liceu da dar pe ei nu-i intereseaza ca ai tu 15 facultati dar poate e mai inteligent daca asa-i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca cineva cu capul pe umeri afla de " relatia " voastra, pe el il paste puscaria...
Ai terminat cu scoala de ai relatii de la 14 ani? ( adolf )

| aly111 a răspuns:

Peste 5 ani te asigur eu, asta daca se mai intoarce

| QuestionsAndAnswers a răspuns:

O mare minciuna gogonata joyyy pfuaa :)):)) ba nu mai puneti botu la toate comentarile prostesti fratilor dupa aici nu observati ca minte a si care vrea sa se informeze despre legiune intrati aici :http://legiuneastraina.ro/ va inregistrati pe forum si cititi toate demersurile e simplu sau:http://www.legion-etrangere.com/index.php?idA=1&idA_SM=0 siteul official al lor dar trebuie tradus multa bafta!