| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 15 ani si ma cheama Adi Imi puteti spune daca ma place o fata? cand ma vede se uita atent la mine atent defiecare data si uneori chiar imi zambeste cand ma intalnesc cu ea pe afara si mai stam impreuna ne mai batem in gluma sau cand nu o lasa cineva in pace imi zice pe nume si sa-i spun sa o lase in pace ( de ce eu de fiecare data si nu alti care mai e prin jurul ei ) uneri cand vorbesc de alte fete e cam geloasa. va ro frumos dau FUNDA spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| MO231 a răspuns:

Da,te place. Tie iti place de ea?

4 răspunsuri:
| MO231 a răspuns:

Acum tu trebuie sa o inviti prin oras sau ceva de genu...

| Miranjacanela40 a răspuns:

Da te place, își dorește atenția ta, poți să o săruți și să îi spui că îți dorești totul cu ea.

| 11Teodora a răspuns:

Adi te place.

| Freeezer a răspuns:

Da