| alicexs a întrebat:

am 17 ani si sunt vopsita negru albastrui. vreau sa-mi fac suvite rosii ( un rosu intens) ce ar trebui sa fac sa ma decolorez sau sa fac decapaj nu ma pricep. tin sa mentionez ca de la placa am parul cam ars nu as vrea sa-l ard si mai rau. credeti ca pot ajungede l negru l blond apoi sa-l fac rosu? sa-l fac la salon sau acasa? nu prea am bani pentru ca e crizabig grin. multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669

| RoberT_2406 a răspuns:

Faptul ca ti-ai ars parul cu placa spune multe despre experienta ta.
Daca nu vrei ca din greseala sa ajungi, vopsindu-te singura acasa, la aspectul de sorcova, chiar daca e criza, eu iti recomand sa astepti alocatia si sa mergi la un salon, unde te poti lasa cu incredere pe maini bune.
In plus, daca nu-ti place, iti poti cere banii inapoi smug si astfel poti "insela" criza!

Succes!