| Ramona88877 a întrebat:

Bună.Am aflat că voi avea un baieţel şi am nevoie de sugestii de nume pentru el. Puteţi lăsa sugestii din care să aleg?

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Giastin, Aurel, Duțu, Pișpirel, Balot, Ashfală, Mircea Internationalu, Glod, Popică, Țambal, Grindinel, Neon.
Funda?

| SilentRain a răspuns:

Mirel, Petrica, Alexandru, Ion, Marcel

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Dar Cornel?

| SilentRain a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu se poate, este un nume special pentru mine

| wildthing a răspuns:

Dar tatal lui nu are pretentii sa aleaga numele?

| StoicAnalysis a răspuns:

Marius, Cristian, Marian, Bogdan, Andrei, Codrin, Catalin, Iulian, Marin, Gabriel, Alexandru.

| Madaxo97 a răspuns:

David, Denis, Eduard, Gabriel, Bogdan, Sebastian, Alexandru, Eric, Tomas, Daniel, Nicolas