| Simooo_4387 a întrebat:

Am auzit (cred ca pe music channel) ca Justin Bieber a "adunat" cele mai multe dislike-uri pe youtube. Intrebarea mea e PRO sau CONTRA(JB)?

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Contra!
...frate toata lumea il uraste!

Apache
| Apache a răspuns:

Daca ziceti voi frate... Daca ziceti voi...

Apache
| Apache a răspuns:

@EvilBite
da ce frate crezi ca il urasc pentru ca il urasc si altii?
il urasc fiindca e un little lesbi...

| xjustfearless a răspuns:

Eu sunt PRO.
@Apache gresesti. aproape jumate din adolescenti il idolarizeaza

| lunarwolf a răspuns:

Apache,sa stii ca daca toata lumea il uraste pe Bieberon, nu trebuie sa si tu sa fii de aceeasi parere.
Eu sunt categoric CONTRA lui. Mi se pare un afon razgaiat. happy
Fiecare cu parerea lui.hee hee

| Sconcsiş a răspuns:

Nu e gay! E lezbiană! Ce nu înţelegeţi?

| UndiscoveredSoul a răspuns:

CONTRA! Ce naiba poate sa iti placa la un mucos retardat si gay care a ramas la varsta de 5 ani? si desigur obsedatele lui fane care au fantezii cu el si cred ca se vor casatori cu el TREZIREA! Duceti-va si bagati-va capul in frigider poate va mai reveniti ca prea obsedate ati devenit.

| MaraSM a răspuns:

Da asa e dar are si cel mai vizionat clip de pe youtube, dar taranii care nu stiu sa aprecieze ceva frumos asta e nu am decat sa le spun ca sunt niste comunisti si eu sunt PRO JB, iar cei care il urasc sa nu mai acceseze site-uri cu el asa ca altfel ii considera lumea prosti. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar asta e frate.Papa:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU n-am fost niciodată pro sau contra lui Justin Bieber. Pur și simplu nu mă interesează. Nu-i ascult muzica. Dacă are atâta succes, n-am de ce să fiu invidioasă pe un puști și să-l bântui cu injurii și thumbs down din "enșpe mii de conturi" pe YouTube, că doar site-ul ăsta l-a și făcut așa faimos. Pur și simplu sunt indiferentă în ceea ce privește "fenomenul" Justin Bieber, deși încep să mă ingrijorez mai degrabă de mulțimea care-l detestă din nu știu ce motive(dacă nu puerile)...sincer! Ură nejustificată, zic eu!

| AlecsMeeeh a răspuns:

Eu sunt PRO, chiar daca sunt multe barfe despre el cum ca ar fi gay si altele are voce, si imi place cum canta (nu sunt un fan tampit dupa el dar nici nu il urasc).