| mateihornalau a întrebat:

Buna! Am comandat ceva din Germania, mai exact un inel, pe site scria ca livrarea costa 3.75 euro, ca se face intr-un plic prin posta "express" si ca nu am posibilitatea sa verific status-ul coletului. Comanda a fost facuta marti(saptamana trecuta) si trimisa miercuri seara, magazinul are depozitul intr-un oras mai mic din Germania, cand va ajunge(estimativ)?

Altceva, sunt din Alba Iulia.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ajunge intr-o săptămână, e un caz fericit. Dar tu fii pregăti sufletește pentru mai mult de atâta